Sporta likmes – to statistika un fakti.

Vai zinājāt, ka sporta likmes sastāda vidēji 30-40% no kopējā azartspēļu tirgus visā pasaulē, atlikušo tirgus daļu atstājot pokeram, kazino, dažādām loterijām un citām azartspēlēm? Turklāt savas pozīcijas saglabā diezgan stabilas jau daudzus gadus, kas liek domāt par sporta likmju un totalizatoru stabilitāti.

Mazs noslēpums – šī informācija neietver tiešsaistes azartspēles, kā tirgus ir ar visātrāko augošo progresiju. Tieši sporta likmju likšana tiešsaistes bukmeikeru kantoros, ir pacēlusi šo izklaidi jaunā līmenī, jo izklaidi var baudīt neizejot no mājām un, laimesta gadījumā, vēl nopelnīt dažus liekus eiro sēžot mājās dīvānā. Izklausās pēc ideālas receptes piektdienas vakaram!

Stratēģijas vai veiksme?

Šīs ir divas lietas, pa kurām tiek lauzti šķēpi, jo spēlētāji dalās divās kategorijās – vieni uzskata, ka visu nosaka rūpīga faktu, skaitļu, statistikas un citu faktoru izpēte pirms likmes likšanas, bet citi uzskata, ka pat iesācējs var laimēt lielo laimestu tikai paļaujoties uz intuīciju. Gribam atgādināt, ka azartspēlēm, tai skaitā arī sporta likmju likšanai vajadzētu palikt tikai un vienīgi hobija līmenī, lai no tā neciestu personas finansiālā puse. Pārāk aizrautīga likmju likšana var vainagoties nevis ar laimestu, bet ar vilšanos, tādēļ, kā jebkurā citā azartspēlē, spēlēšanas budžets būtu jānosaka strikts. Lielisks veids kā pārvaldīt savas sporta likmju finanses un rezultātus, ir veikt vienkāršu uzskaiti, kurā ir viegli pārskatāms tas, cik lielas naudas summas tiek liktas uz derībām un, cik daudz naudas atgriežas spēlētāja maciņā. Vislabākā stratēģija sporta likmju likšanai ir savu kļūdu nepieļaušana otrreiz, jo statistiski, tieši šis ir iemesls, kādēļ cilvēki atkārtoti zaudē derībās un uzskata, ka laime nestāv viņiem klāt pie likmes likšanas.

Vairāk informācijas- https://www.optibet.lv/lv/totalizators/

Bukmeikeri.

Lielākie pasaules bukmeikeru kantori nereti ir arī vadošie sporta komandu īpašnieki. Tas, protams, rada iespaidu par to, ka rezultāti var tikt sarunāti un no derībām liela jēga nav, bet patiesība nav tik tumša, kā to gribētos dažiem pasniegt. No šādas sarunāšanas ciestu pats bukmeikers un tas nav izdevīgi nevienam. Arī Latvijas sporta komandas dažkārt pieder un reklamē kādu atsevišķu bukmeikeru un tā ir parasta prakse visā pasaulē.

Kā jau jebkura azartspēle, arī sporta likmes var prasīt daudz Jūsu uzmanības un finansu līdzekļu, tādēļ iesakām derības slēgt ar vēsu prātu un uzskatīt to tikai par izklaidi. Tā pat der atcerēties, ka arī šis azartspēles veids Latvijā ir atļauts tikai pilngadību sasniegušām personām.