Sporta likmes internetā.

Ņemot vērā to, ka interneta vide mūsdienās piedāvā neskaitāmas izklaides iespējas, tad arī izklaidēties gribētāju skaits ir nudien ļoti daudzveidīgs.Spēļu spēlēšana ir liela interneta pasaules sastāvdaļa un arī azartspēļu sfēras speciālisti ir iemācījušies, kā integrēt savus pakalpojumus virtuāli un tādējādi iegūt vēl vairāk klientu.

Sporta likmes un totalizators ir vesela atsevišķa azartspēļu grupa. Daudziem šķiet, ka tie, kuri laimē totalizatoros ir dzimuši laimes krekliņā, taču patiesībā nopietnu likmju likšana prasa daudz ieguldīta darba un laika, lai spētu izlemt par to uz ko likt likmi un cik lielu to likt.

 

Vai tiešsaistes bukmeikeri ar kaut ko atšķiras?

 

Tie, kuri iepriekš ir slēguši derības sporta bāros vai pie bukmeikeriem viņu ofisos, mazliet šaubās par to, vai derību slēgšana interneta vidē ir ne tikai droša, bet arī nopietna. Varam nomierināt – mūsdienās derību slēgšana internetā bieži ir daudz reižu izdevīgāka  par likmju likšanu tradicionālā veidā un tikpat droša. Galvenais ir atrast tādu interneta bukmeikeru, kura piedāvājums apmierina vēlmes un vajadzības. Sporta likmes internetā liek gan jauni, gan pieredzējuši derību slēdzēji, turklāt, nereti koeficienti vieniem un tiem pašiem sporta notikumiem var atšķirties, rezultātā tiešsaistē piedāvājot izdevīgākas izredzes laimestam. Likmju likšanas principi gan ne ar ko neatšķiras – nepieciešams izvēlēties sporta notikumu uz kuru slēgsiet derības, izvēlaties cik daudz naudas vēlaties tam tērēt un uz priekšu! Kad spēle būs beigusies, tad iegūsiet laimestu (ja tāds būs), savā spēlētāja kontā un varat to tūlīt pat arī izmaksāt uz savu bankas kontu vai maksājumu karti. Izņēmums ir Live likmes, kas nozīmē to, ka varēsiet slēgt derības visu spēles laiku.

 

Jauno spēlētāju bonusi.

 

Ļoti daudzi uzņēmēji un komersanti jaunu klientu iegūšanai izmanto bonusu un atlīdzību sistēmas. Tas nozīmē, ka jauni klienti, kuri reģistrē savus spēlētāju profilus, varēs iegūt nelielu bonusiņu, kā pateicību par izrādīto vēlmi sadarboties. Šis bonuss, visbiežāk, ir simboliskas naudas summas, visbiežāk piecu eiro apmērā. Šo summu nav iespējams izmaksāt uzreiz, bet visbiežāk tā ir jāapgroza.

Taču, tas nenozīmē, ka bukmeikeri ir aizmirsuši savus uzticamākos spēlētājus. Arī viņiem nereti ir dažādas akcijas un lojalitātes atlaides, kas ir īpaši populāras dažādu lielu sporta notikumu reizēs, piemēram pasaules čempionātos vai Olimpiskajās spēlēs.