Kā piedalīties totalizatoros?

Daudzi nemaz nezina, ka totalizatorus mēdz rīkot ne tikai saistībā ar sportu, bet arī citiem aktuāliem kultūras un pat politiskiem notikumiem, un informāciju par to var atrast populārāko bukmeikeru interneta vietnēs vai birojos.

Totalizatori ir lielisks patīkamā un lietderīgā apkopojums – ir iespēja labi pavadīt laiku skatoties sev tuvu sporta spēli un arī gūt no šī procesa kādu finansiālu labumu, ja paveicas, un esat veiksmīgi noteicis rezultātu. Pastāv uzskats, ka totalizatori ir laimes spēle, jo kā gan ir iespējams noteikt to, kura komanda uzvarēs futbola mačā vai hokeja spēlē. Šīm uzskatam ir krasi pretēja viedokļa pārstāvji, kuri uzskata, ka to ir iespējams paredzēt ar rūpīgu statistikas analīzi un komandu spēlēšanas stratēģijas izpēti. To, kā ir patiesībā, grūti apgalvot viennozīmīgi, jo patiesība ir abām pusēm.

 

Stratēģi un pētnieki.

Totalizatoru dalībnieki parasti iedalās divās grupās – tie, kuri piedalās derībās, lai pelnītu, un tie, kuri piedalās derībās sava prieka pēc, lai atpūstos. Pelnītāji vienmēr ir informēti par komandas vēsturi un sasniegumiem, spēlētāju ieradumiem un tamlīdzīgām niansēm, kuriem parastais iedzīvotājs nemaz nepievērsīs uzmanību. Interesanti, ka šīs zināšanas tiešām palīdz un ir iespējams laimēt, taču uzskatīt šo par regulāru ienākumu avotu nevajadzētu. Atgādināsim, ka azartspēļu spēlēšana nav veids kā saņemt algu.

 

Atpūtnieki.

Otra spēlētāju grupa ir tie, kuri ieradušies sporta bārā ar mērķi atpūsties vai arī ziņkāres mākti piedalās derībās kādā bukmeikeru kantorī. Visbiežāk likmes tiek liktas uz sev zināmiem sportistiem vai sporta spēlēm, lai iespēja laimēt būtu vēl lielāka. Daudzi arī uzvar un tā tiek dēvēta par iesācēja laimi, kas pamudina cilvēkus totalizatoros piedalīties atkārtoti.

 

Kā izvēlēties totalizatorus?

Ir daži ieteikumi, kas palīdzēs veiksmīgāk piedalīties un likt likmes:

  • Izvēlēties tikai tādus notikumus, kas ir zināmi. Respektīvi, ja esat futbola fans, izvēlāties spēles, kurās piedālās iecienītākās komandas, nevis tādas, par kurām neko nezināt;
  • Izvēlaties vai likmes izdarīsiet internetā, bukmeikeru ofisā vai kādā sporta bārā. Sporta bāros valda neformāla gaisotne un sporta spēles varat skatīties baudot uzkodas un dzērienus, un pēdējos gados tieši sporta bāri ir kļuvuši ļoti populāri arī Latvijā.
  • Vienmēr piedalaties totalizatoros, kuru rīkotājiem ir azartspēļu rīkošanas licence, lai būtu pārliecība, ka viss norisinās korekti un laimesta gadījumā nebūs problēmas ar tā saņemšanu.