Atklāj apslēptos Senās Ēģiptes dārgumus spēlējot Book of Ra!

Tie, kuri ar video spēļu pasauli nav uz Tu un interesējas par iespējām savas zināšanās šajā sfērā uzlabot, noteikti ņem talkā interneta meklētājus, lai atrastu populārākās spēles.

Book of Ra pavisam noteikti būs pirmā spēle, ko meklētājs atradīs un nebūs melots, ja teiksim, ka tā tiešām ir pati populārākā un tam ir savi iemesli:

  • Augstais laimestu izmaksu procents to dara vilinošāku par citām;
  • Pievilcīgais interfeiss – skaņa un vizuālie efekti ir hipnotiski un saistoši spēlētājiem;
  • Tā ir viegli pieejama, jo to var spēlēt gan datorā, gan viedtālrunī (Deluxe versiju), gan spēļu zālē vai kazino esošajos spēļu automātos.

 

Kā spēlēt?

Book of Ra ir 5 ruļļu un 9 izmaksas līniju video spēle, ko ir radījis Austrijas video spēļu gigants Novomatic. Drīz vien pēc spēles pirmās versijas negaidītajiem panākumiem, veidotāji spēlētāju rokās nodeva spēles Deluxe versiju, kurā ir par vienu izmaksas līniju vairāk, kas automātiski iespēju laimēt palielināja vēl vairāk. Tajā ir daži galvenie simboli, kuri spēj likmi palielināt ar iespaidīgu koeficientu un simboli, kuri atver papildus brīvos griezienus, kas sākuma likmi var palielināt vairākas reizes. Lai sāktu spēlēt, sākumā ir jāizvēlas likme un jāiegriež spēles ruļļi. Mērkis ir uzgriezt vismaz trīs vienādus simbolus vienā izmaksas līnijā. Iesācējiem iesakām neizmantot automātisko griezienu iespēju, jo šādi ir grūtāk nokontrolēt savas likmes apmēru. Kad sākuma likme ir daudzkāršojusies, tad automātisko griezienu iespēja ir kā patīkama un droša atslodze. Beigt spēli ir iespējams jebkurā mirklī, kad jūtat, ka spēlei izmantotās finanses sāk beigties vai, kad laimests ir gana liels un vēlaties to paturēt.

 

Atbildīga spēlēšana.

Video spēles gan spēļu zālēs gan tiešsaistē tiek pieskaitītas pie azartspēlēm, tādēļ iesakām rūpīgi pārdomāt to, cik daudz naudas varat šai izklaidei atvēlēt. Līdz ko jūtat, ka sākat tērēt pārāk daudz naudas, iesakām paņemt pauzi un apdomāt, vai varat to atļauties. Azartspēles ir lielisks laika kavēklis un izklaide, bet kā jau ar visu – kas par daudz tas par skādi. Video spēles nevajadzētu uzskatīt par naudas pelnīšanas veidu. Tas ir lielisks laika kavēklis un interesants veids kā laimēt liekus naudas līdzekļus.